M&W Spedycja - Odkryj, dlaczego jesteśmy najlepszym partnerem w transporcie międzynarodowym (Niemcy, Belgia, Holandia, Polska) dla Twojej firmy

 • Atrakcyjne stawki

  Nasi klienci płacą za zużycie paliwa od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Koszty dojazdu do wyznaczonego miejsca załadunku są naszym zmartwieniem nie naszego klienta. Firma spedycyjna M&W generuje zyski, a nie straty.

 • Minimum formalności.

  M&W spedycja zna wyzwania, z którymi stykają się nasi klienci na co dzień. Zadbaliśmy o to, aby oszczędzić Twój czas, dlatego My zorganizujemy transport i wszystkiego dopilnujemy, a Ty będziesz mógł  skoncentrować się na tym, co jest naprawdę ważne. Wystarczy, wypełnić formularz (kliknij w link).

 • Kadra najlepszych specjalistów

  Doświadczeni spedytorzy oraz handlowcy oferują wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia.Wyróżnia nas zgrany zespół, którego cechuje efektywna współpraca w trakcie opracowywania właściwej strategii logistycznej. Zapewniamy, że zajmujemy się wyłącznie tym na czym się znamy.

 • Preferencyjne terminy płatności.

 • Codziennie wolne powierzchnie ładunkowe do Twojej dyspozycji.

  Z M&W Spedycją nie zapłacisz za niewykorzystaną przestrzeń ładunkową, lecz za taką skrojona dokładnie na miarę Twojego ładunku. Masz do przewiezienia towar, który nie zajmie całego auta? W celu optymalizacji kosztów proponujemy konsolidację ładunków oraz skorzystanie z transportu ekspresowego.

 • Szybki czas reakcji.

  To co wyróżnia nas od konkurencji to niezliczona dostępność środków transportu oraz gęsta sieć kontaktów i dostawców. Nawiązujemy długotrwałe współpracę z kierowcami (baza 2020 przewoźników), a zintegrowana platforma pozwala nam sprawnie przesyłać wiadomości oraz zlecenia między klientami, a kierowcami.

 • Narzędzia usprawniające organizację transportu..

  Doświadczeni spedytorzy zajmujący się planowaniem przewozów w biurze są w stałym kontakcie z kierowcami oraz mają na bieżąco podgląd, gdzie w danym momencie znajduje się kierowca.

 • Sprawna komunikacja.

  Nieznane są nam wszelkie bariery językowe -obsługujemy klientów w trzech językach (polski, angielski, niemiecki).

M&W Spedition sp. z o.o. sp. k.

contact
Pieczęć TimoCom CashCare TimoCom ID: 123088 TimoCom – w trosce o środowisko naturalne i społeczeństwo