Profesjonalna spedycja – współpraca z przewoźnikami

Posiadasz własny tabor transportowy i jesteś otwarty na nowe wyzwania? Szukasz stałej i uczciwej współpracy na linii spedycja-przewoźnik? Dobrze trafiłeś! Nasza firma oferuje przewoźnikom w ramach profesjonalnej współpracy stałe zlecenia transportowe na trasach międzynarodowych w państwach UE.

Jakość usług spedycyjnych stale się podnosi, czego najlepszym przykładem jest nasza oferta współpracy na linii przewoźnik-spedycja. Firma M&W Spedition oferuje przewoźnikom atrakcyjne i uczciwe warunki współpracy oraz stałe zlecenia transportowe, w tym ładunki powrotne.

Nawiążemy współpracę z przewoźnikami 

W M&W Spedition codziennie realizujemy transport międzynarodowy różnych ładunków, w tym transport towarów, surowców, maszyn, części samochodowych mebli i innych ładunków.

Działamy przede wszystkim na terenie Unii Europejskiej, w tym realizujemy spedycję do Niemiec, Francji, Belgii, Holandii oraz Austrii. Ponad tysiąc zleceń transportowych miesięcznie mówi samo za siebie. 

Współpraca przewożnik-specycja - M&W Spedition

Chcesz poznać warunki współpracy z naszą spedycją?
Wypełnij poniższy formularz!

Nie zwlekaj! Poświęć jakieś 60 sekund i wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą jeszcze dziś! Tylko u nas stała współpraca gwarantuje Ci więcej korzyści. Wypełnij formularz i dowiedz się więcej.

Pola oznaczone * są obligatoryjne.

  Dane kontaktowe *

  Zaznacz, jakimi dokumentami dysponujesz *

  Zaznacz, jakimi pojazdami dysponujesz *

  Zaznacz interesujące Cię trasy *

  Dodatkowe informacje

  Zgody *

  Zadbaj o bezpieczeństwo swojej firmy współpracując na uczciwych warunkach.

  Zyskaj stałe zlecenia transportowe z M&W Spedition, a nawet więcej:

  Stała stawka
  za kilometr

  Z nami nigdy nie jeździsz za minimalne wynagrodzenie. Dokładnie wiesz, ile zarabiasz – niezależnie od sezonu.

  Zlecenia po kraju i na przerzutach

  Od pon. do pt. dysponujemy zleceniami po kraju i międzynarodowo na przerzutach z DE do BE, NL, F

  Ładunki częściowe oraz całopojazdowe

  Mamy ładunki skrojone na miarę Twojego auta oraz Twoich potrzeb.

  Zaangażowanie
  ze strony spedytorów

  Nigdy nie zostajesz sam na trasie – jesteśmy w kontakcie od momentu przyjęcia zlecenia, aż do realizacji płatności - 24/h.

  Ekspresowe
  przelewy SKONTO

  Sam wybierasz najdogodniejszy dla siebie termin płatności. Gwarantujemy płatność w uzgodnionym terminie. Sprawdź nas w KRD!

  Sprawdzona Spedycja o
  bardzo dobrych opiniach

  W przeciągu ostatnich 14 lat zaufało nam 13 043 przewoźników. Masz wątpliwości? Sprawdź opinie o nas na giełdzie Trans.

  Współpraca ze spedycją. Dlaczego się opłaca?

  Od jakiegoś czasu prowadzisz firmę transportową. Jesteś właścicielem, kierownikiem i jedynym pracownikiem. Sam zdobywasz zlecenia, planujesz trasy i prowadzisz samochód. Wszystko znakomicie się układa, więc zaczynasz planować powiększenie firmy.

  Chcesz kupić kolejny samochód, zatrudnić kierowcę i przyjmować jeszcze więcej zleceń. Twój optymizm burzy niestety jeden aspekt – formalności. Już teraz bowiem nie zawsze znajdujesz czas na to, by odpowiedzieć na maile lub wystawić fakturę. A to najlepszy powód, by skorzystać z usług firmy spedycyjnej.

  Zaufaj profesjonalistom

  Decydując się na współpracę ze spedycją, będziesz mógł poświęcić się temu, co robisz najlepiej, wszystkie formalności zostawiając spedytorom. Firma znajdzie za ciebie zlecenia i ustali ich wszystkie szczegóły z klientami. Zadba o to, by auta nie stały bezczynnie i do minimum zmniejszy liczbę pustych przebiegów. Weźmie na siebie także kontakt z klientami i magazynami. Ten w przypadku współpracy międzynarodowej może przecież sprawić ci spore problemy, a firma spedycyjna zapewnia obsługę specjalistów władających językami obcymi. I, co najważniejsze, jest na bieżąco w kwestiach prawnych w krajach, do których jeździsz, dzięki czemu ty unikniesz dotkliwych kar.

  Współpraca ze spedycją się opłaca

  Wbrew krążącym w branży transportowej opiniom, współpraca z firmą spedycyjną nie jest wcale mniej opłacalna niż samodzielne pozyskiwanie zleceń. Stawki, jakie ci zaproponuje nie odbiegają bowiem od tych, które byłbyś w stanie sam wynegocjować ze swoimi klientami. Twoje zyski będą jeszcze większe, bo będziesz mógł skoncentrować się tylko na bezpiecznym dowiezieniu towaru, podczas gdy spedycja zajmie się znalezieniem kolejnych zleceń. Szybciej też otrzymasz wynagrodzenie za swoją pracę. W M&W Spedition, pieniądze dostaniesz już dzień po tym, jak dostarczysz komplet dokumentów potwierdzających wykonanie zlecenia.

  Twój czas jest cenniejszy niż myślisz

  Współpracując z M&W Spedition, nie musisz być dostępny dla swoich kierowców przez całą dobę, bo do ich dyspozycji pozostają spedytorzy. Zajmiemy się za ciebie także rozwiązywaniem problemów, jakie mogą pojawić się w przypadku powstania szkód, zgubienia towaru lub gdy dotrze on do klienta w zbyt dużej ilości. Mniej obowiązków to przecież mniej stresu i więcej czasu, który możesz poświęcić na to, co do tej pory zaniedbywałeś – swoje pasje oraz życie rodzinne. Na to, co jest najważniejsze.

  Jeśli jako przewoźnik szukasz dobrej i stałej współpracy z doświadczona spedycją, to jesteś we właściwym miejscu. Skontaktuj się z nami, wypełniając nasz formularz dla przewoźnika.

  Jak wygląda współpraca przewoźników z M&W Spedition?

  M&W Spedition od lat organizuje różne formy transportu: drobnicowy (częściowy) i całopojazdowy. Zlecenia są realizowane w Polsce, jak i poza granicami kraju. Najważniejszy jest klient oraz przewoźnik.

  Ten pierwszy może być pewny najwyższej jakości usług, drugi partnerskich relacji, uczciwych, przejrzystych umów i terminowego wynagrodzenia. 

  Dobre relacje z przewoźnikami to jeden z priorytetów firmy. Jakich przewoźników obecnie poszukujecie?

  Najbardziej auta ciężarowe, ciągniki siodłowe z naczepami typu plandeka o ładowności do 24 ton, a także naczepy typu Megi. Poszukujemy dyspozycyjnych kierowców na okres od 1-3 tygodni.

  W naszej ofercie są ładunki w kółkach oraz tak zwane kabotaże na trasie Polska-Niemcy – kraje Beneluksu – Francja – Włochy – Czechy – Austria. Nasza oferta jest przede wszystkim uczciwa, atrakcyjna i kompleksowa – płacimy za dojazd do kolejnych miejsc, w których następuje załadunek.

  Jakie informacje mogą być kluczowe dla przewoźników?

  Przede wszystkim ważne jest to, że dzięki długim trasom przewoźnicy mogą więcej zarobić. Dłuższe trasy to po prostu większe pieniądze.

  Kierowcy, którzy jeżdżą z nami przez trzy tygodnie, mają zapewnioną dużą ilość przejechanych kilometrów, wiedzą, że to się opłaca. Wszystko jest dokładnie zaplanowanie, wszystkie trasy zaczynamy w Polsce ;lub w Niemczech, a po jednym – trzech tygodniach wracamy do kraju.

  Co równie ważne, wszystkie ładunki są całopojazdowe. Żeby nie generować niepotrzebnych kosztów, na tych trasach nie zajmujemy się transportami w doładunku.

  Jak rozliczacie się z przewoźnikami?

  Doskonale wiemy, jak ważna jest płynność finansowa w firmach transportowych, więc zawsze rozliczamy się w terminie. To na pewno nas wyróżnia w porównaniu do niektórych firm, które wydłużają płatności nawet do 90 dni.

  To karygodne i nie do przyjęcia. W M&W Spedition nasi przewoźnicy mogą skorzystać z opcji skonta, ciesząc się wypłatą już dzień po dostarczeniu nam skanu dokumentów.

  Organizujecie wyjazdy za granicę. Co, jeśli kierowca nie zna angielskiego lub niemieckiego? Czy to problem?

  Oczywiście, że nie. Jak kierowca nie zna tych języków, to nasi spedytorzy przychodzą z pomocą. Awizują na załadunkach i rozładunkach, wyjaśniają wątpliwości i nieścisłości. Własnie na tym polega nasza praca.

  Współpracuj z M&W Spedition!

  Potrzebujesz zleceń transportowych? Jesteś przewoźnikiem z własnym taborem i szukasz stałej współpracy ze spedycją, która zapewni Ci stałe zlecenia, w terminie zapłaci oraz doceni Twój profesjonalizm? Skontaktuj się z nami!