Transport Całopojazdowy

Transport całopojazdowy, obejmuje przewóz towaru, który zajmuje cały pojazd 13,6m. Ten rodzaj przewozów idealnie sprawdza się w firmach, które na co dzień dysponują dużym wolumenem ładunków – zarówno krajowych, jak i międzynarodowych.

Transport całościowy realizujemy na terenie całego kraju oraz za granicą. Wykorzystujemy przy tym samochody z naczepą typu plandeka, która umożliwia załadunek towaru bokiem, tyłem lub górą pojazdu.

W zależności od potrzeb korzystamy z różnych rodzajów pojazdów:

  • Naczepy 13,6 m(Plandeka, Firanka) przeznaczona do przewozu rzeczy, które załadują maksymalnie 34 europalety; wysokość wewnętrzna takich plandek mieści się w przedziale od 2,8 m do 3 m.
  • Zestaw z naczepą 15,4 m przestrzenny do przewozu większej ilości palet (aż 38 europalet), mebli, paneli słonecznych.
  • Naczepa typu Mega do przewozów towarów lekkich o dużej objętości (np. opakowania, materiały izolacyjne). Równocześnie dzięki standardowemu limitowi obciążenia do 24 t umożliwiają swobodny transport towarów takich jak stal, papier czy automotive.

Wszystkie pojazdy mają standardowe wyposażenie do przewozu rzeczy (maty, pasy, kantowniki). Flota naszych pojazdów spełnia najnowsze standardy – zarówno techniczne, jak i ekologiczne. Dbamy także o bezpieczeństwo naszych kierowców. Każdy z nich posiada profesjonalne ubranie ochronne (kask, kamizelka, okulary i buty ochronne).

Transport organizujemy kompleksowo – do każdego naszego Klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego możesz być pewien, że zaproponujemy Ci najlepsze z możliwych rozwiązań. Dobieramy optymalny środek transportu, tak aby cała powierzchnia ładowna dedykowanego samochodu została zapełniona.

Spedytor

  • Tel.: +48 614 152 163
  • Faks.: +48 612 971 129
  • M&W Spedition Witold Salamon i Anna Salamon sp.j.

Obszar działania

Zakres transportu międzynarodowego obejmuje następujące kierunki:

  • Transport z Polski do krajów leżących w granicach Unii Europejskiej, takich jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Austria, Szwajcaria.
  • Transport do Polski z krajów leżących w granicach Unii Europejskiej, takich jak: Niemcy, Belgia, Holandia, Austria, Szwajcaria.

Zapewniamy usługi przewozowe najwyższej jakości. Gwarantujemy szybki i bezpieczny transport drobnicowy oraz całopojazdowy towarów do wybranego miejsca i na bieżąco monitorujemy przebieg realizacji zleceń, aby nasze usługi spełniały oczekiwania naszych Klientów. Zlecając nam transport całopojazdowy lub przewóz towarów drobnicowych możesz być pewny, że przesyłka dotrze bezpiecznie w wyznaczonym czasie do celu.

Pieczęć TimoCom CashCare TimoCom ID: 123088 TimoCom – w trosce o środowisko naturalne i społeczeństwo