Transport Częściowy

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży transportowej wiemy, że nie zawsze masz do wysłania duże ilości towarów, które zajmą całą ciężarówkę. Ile razy zdarzyło Ci się płacić za powierzchnię całego auta, kiedy Twój towar zajmował zaledwie jego część? To co wyróżnia nas od konkurencji to niezliczona dostępność środków transportu oraz gęsta sieć kontaktów i dostawców.

Z M&W Spedycją nie płacisz za niewykorzystaną przestrzeń ładunkową, lecz za taką skrojona dokładnie na miarę Twojego ładunku. Jeśli więc chcesz zminimalizować koszty transportu, a szybka dostawa nie jest dla Ciebie priorytetem skontaktuj się z nami. Nasi spedytorzy są specjalistami w planowaniu transportu w najdrobniejszych szczegółach, a przede wszystkim w łączeniu różnych ładunków tak, aby wypełnić całą ładowność samochodu. Taki transport nazywamy wtedy „doładunkiem”.

Transport częściowy – „na doładunek” idealnie spełni potrzeby Twojej firmy! Nasi spedytorzy skonsolidują Twój ładunek z ładunkami innych naszych klientów.

Przewóz częściowy odbywa się w systemie „od drzwi do drzwi”, bez przeładunków. Oznacza to, że towar jedzie na tym samym samochodzie od momentu załadunku do rozładunku, co daje wyższą gwarancję braku uszkodzeń czy kradzieży towaru podczas przewozu.

Masz pytania? Zadzwoń. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od pon. do pt. w godzinach od 8:00 do 16:00

M&W Spedition sp. z o.o. sp. k.

Don’t hesitate to contact us! M&W Spedition will prepare an offer tailored to your needs! CONTACT WITH US.
Pieczęć TimoCom CashCare TimoCom ID: 123088 TimoCom – w trosce o środowisko naturalne i społeczeństwo