M&W Spedycja - Odkryj, dlaczego jesteśmy najlepszym partnerem w transporcie międzynarodowym dla Twojej firmy

 • Ceny adekwatne do rozmiaru ładunku oraz liczby kilometrów

  Nasi klienci płacą za zużycie paliwa od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Koszty dojazdu do wyznaczonego miejsca załadunku są naszym zmartwieniem nie naszego klienta. Firma spedycyjna M&W generuje zyski, a nie straty.

 • Minimum formalności.

  Wystarczy, wypełnić formularz (kliknij w link). Nasz spedytor sprawdzi najkorzystniejsze opcje załadunku i rozładunku. Otrzymasz wycenę na miarę Twojego ładunku, a całą organizacją transportu i innymi formalnościami zajmiemy się my. Dzięki temu nasi klienci zyskują czas na sprawy naprawdę ważne.

 • Kadra doświadczonych spedytorów

  Doświadczeni spedytorzy oraz handlowcy oferują wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia. Wyróżnia nas zgrany zespół, którego cechuje efektywna współpraca w trakcie opracowywania właściwej strategii logistycznej. Zapewniamy, że zajmujemy się wyłącznie tym na czym się znamy.

 • Preferencyjne terminy płatności.

  Im dłużej z nami współpracujesz, im więcej nam zlecasz, tym dłuższe terminy płatności zyskujesz.

 • Wolne powierzchnie ładunkowe od pon. do pt.

  Z M&W Spedycją nie zapłacisz za niewykorzystaną przestrzeń ładunkową, lecz za taką skrojona dokładnie na miarę Twojego ładunku. Masz do przewiezienia towar, który nie zajmie całego auta? W celu optymalizacji kosztów proponujemy konsolidację ładunków oraz skorzystanie z transportu ekspresowego.

 • Szybki czas reakcji.

  To co wyróżnia nas od konkurencji to niezliczona dostępność środków transportu oraz gęsta sieć kontaktów i dostawców. Nawiązujemy długotrwałe współpracę z kierowcami, a zintegrowana platforma pozwala nam sprawnie przesyłać wiadomości oraz zlecenia między klientami, a kierowcami.

 • Narzędzia usprawniające organizację transportu..

  Doświadczeni spedytorzy zajmujący się planowaniem przewozów w biurze są w stałym kontakcie z kierowcami oraz mają na bieżąco podgląd, gdzie w danym momencie znajduje się kierowca.

 • Sprawna komunikacja.

  Nieznane są nam wszelkie bariery językowe -obsługujemy klientów w trzech językach (polski, angielski, niemiecki).

M&W Spedition sp. z o.o. sp. k.

contact
Pieczęć TimoCom CashCare TimoCom ID: 123088 TimoCom – w trosce o środowisko naturalne i społeczeństwo