M&W Spedition - niezawodna firma spedycyjna

M&W Spedition to firma spedycyjna z tradycjami i doświadczeniem w branży już od 2008 roku. Oferujemy kompleksowe usługi spedycyjne na terenie całej Polski (sprawdź spedycja krajowa po polsce). Nasza oferta obejmuje również spedycję międzynarodową, w ramach której transportujemy ładunki do takich krajów jak Niemcy, Belgia oraz Holandia (więcej informacji spedycja międzynarodowa oraz spedycja Polska Niemcy).

Jeśli szukasz niezawodnej firmy spedycyjnej z wolnymi powierzchniami ładunkowymi, to oferta M&W Spedition skierowana jest właśnie do Ciebie!

Dlaczego warto wybrać naszą firmę spedycyjną?

 • Oferujemy transport całopojazdowy dla ładunków do 24 t
 • Nadzór spedycyjny nad powierzonym ładunkiem
 • Dajemy rzetelną informację o przemieszczaniu się ładunku
 • Gwarantujemy uczciwe ceny uzależnione od wielkości ładunku oraz liczby kilometrów
 • Mamy wieloletnie doświadczenie jako rzetelna firma spedycyjna
Firma spedycyjna

Pojazdy M&W Spedition przewożą i dostarczają ładunki na terenie całej Polski. Nasza firma spedycyjna obsługuje takie miasta jak Poznań, Oborniki, Piła, Gorzów, Warszawa, Wrocław, Katowice, Kraków, Kalisz, Leszno, Łódź, Sosnowiec. Oferujemy również spedycję międzynarodową do oraz z Niemiec, Belgii i Holandii.

Pojazdy w naszej firmie spedycyjnej M&W Spedition

Nasze pojazdy w spedycji

Nasza flota pojazdów transportowych obejmuje różne rodzaje samochodów, dzięki czemu możemy efektywnie transportować zróżnicowane ładunki przy optymalnym koszcie dla naszych klientów. Posiadamy takie pojazdy jak:

 • Samochody ciężarowe standardowe (tzw. plandeka lub firanka) – ładowność do 24 ton lub 34 europalet.
 • Samochody ciężarowe MEGA – ładowność do 24 ton lub 34 europalet.
 • Zestawy z naczepą przestrzenne 7,7 + 7,7 – ładowność do 24 ton lub 38 europalet.
 • Samochody ciężarowe – ładowności do 6 ton lub 15 europalet.
 • Busy transportowe – ładowność do 1,2 tony lub 10 europalet.

Wszystkie pojazdy z naszej floty są dostosowane do wymogów oraz przepisów transportowych w Polsce oraz na terenie UE. Dodatkowo każdy pojazd wyposażony jest w takie akcesoria transportowe jak: maty, pasy oraz kantowniki.

W ciągu 24 godzin przygotujemy dla Ciebie szczegółową i indywidualną wycenę na kompleksowe usługi spedycyjne uwzględniając wszystkie Twoje potrzeby!

Postaw na sprawdzoną firmę spedycyjną

Posiadamy wieloletnie doświadczenie jako firma spedycyjna. Działamy z powodzeniem na rynku transportowym od 2008 roku. Powierzając nam usługi spedycyjne wybierasz doświadczenie, wiedzę oraz profesjonalizm. Wybór naszej firmy to postawienie na bezpieczny i terminowy transport do każdego miejsca w Polsce, Niemczech, Belgii czy Holandii. Nie jesteś przekonany? Przekonaj się co jeszcze zyskasz na współpracy z nami:

Usługi spedycyjne - co nas wyróżnia?

 • Termin dostawy jest gwarantowany. Wiemy jak bardzo ważna jest terminowa dostawa ładunków. Dlatego gwarantujemy dotrzymanie terminu dostawy.
 • Korzystamy z usług tylko sprawdzonych przewoźników. Często to przewoźnik decyduje o jakości usług spedycyjnych. Dlatego korzystamy tylko z usług sprawdzonych w praktyce przewoźników. Z wieloma przewoźnikami mamy podpisane umowy na wyłączność.
 • Kontrolujemy jakość usługi transportu. Mamy własny system oceniania przewoźników. Oceniamy ich terminowość, zakres ubezpieczenia transportu oraz posiadane licencje.
Usługi spedycyjne - co wyróżnia M&W Spedition

Poszukujesz profesjonalnej firmy spedycyjnej?

Potrzebujesz przewieźć towar w określone miejsce w Polsce? Masz niestandardowy ładunek i szukasz doświadczonej i profesjonalnej spedycji? Chcesz mieć zawsze aktualną i rzetelną informację o lokalizacji Twojego ładunku? Dobrze trafiłeś, ponieważ to wszystko i więcej otrzymasz właśnie u M&W Spedition

Wyślij zapytanie o transport

  WAŻNE: Wszystkie pola formularza są obowiązkowe. W celu wysłania formularza proszę również zaznaczyć wszystkie wymagane zgody.