Oferta transportu Polska Niemcy

Poszukujesz firmy transportowej, która przetransportuje z Polski do Niemiec Twoje towary, podzespoły, maszyny lub rzeczy? Wymagasz przy tym, żeby usługa transportu Polska Niemcy była bezpieczna, terminowa oraz w dobrej cenie. Ponadto chcesz, żeby ta firma transportowa zajęła się wszystkimi formalnościami związanymi z transportem – zarówno tymi w Polsce jak i tymi w Niemczech. M&W Spedition oferuje właśnie takie kompleksowe usługi.

M&W Spedition – 7 powodów dla których warto zlecić nam transport do Niemiec

  1. Dysponujemy niezbędnym doświadczeniem. Od blisko 2008 roku transportujemy ładunki do Niemiec.
  2. Posiadamy rozbudowaną flotę pojazdów. W każdym regionie Niemiec mamy wolne samochody ciężarowe.
  3. Brak barier językowych. Nasi spedytorzy biegle mówią po niemiecku oraz polsku.
  4. Mamy wszelkie niezbędne uprawnienia do transportu z Polski do Niemiec oraz odwrotnie.
  5. Przejrzysta polityka w oparciu przepisy umowy spedycji w Kodeksie Cywilnym oraz Ogólne Polskie Warunki Spedycyjne z 2010 roku.
  6. Transportujemy: sprawdź, jakie towary najczęściej przewozimy .
  7. Jesteśmy elastyczni. Dotyczy to zarówno terminów załadunku i dostaw, wielkości i rodzaju transportowanego ładunku, a także w zakresie ceny usługi transportowej.
Transport Polska Niemcy z M&W Spedition

Niezawodny transport z Polski do Niemiec

Odbierzemy Twój ładunek z każdego zakątka Polski, w tym z Poznania, Warszawy, Katowic, Wrocławia, Krakowa, Sosnowca czy innego polskiego miasta. Do tego podjazd po załadunek do 30 km jest za darmo. Bezpiecznie i terminowo przetransportujemy twój ładunek w dowolne miejsce w Niemczech.

Transport z Polski do Niemiec z M&W Spedition

Zleć transport M&W Spedition i nie przejmuj się formalnościami

Jako firma transportowa z doświadczeniem wiemy, czego oczekują klienci szukający profesjonalnego transportu z Niemiec do Polski. Bezpieczeństwo transportu, terminowość załadunku i dostawy, załatwienie formalności oraz dopasowane koszty transportu. To wszystko obejmuje nasza kompleksowa oferta.

Masz firmę w Polsce i chcesz przetransportować do Niemiec swoje towary w konkretnym terminie. Potrzebujesz niezawodnego transportu dla cennych maszyn oraz urządzeń, czy szukasz niezawodnego transportu do Niemiec dla materiałów budowlanych lub konstrukcji stalowych. Tym wszystkim zajmuje się właśnie M&W Spedition.

Zajmiemy się wszystkimi formalnościami zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Nie musisz błądzić w gąszczu polskich i niemieckich przepisów, bo tym zajmiemy się my. Przy na każdym etapie masz dostęp do aktualnej informacji o lokalizacji Twojego ładunku.

My transportujemy, a Ty monitorujesz. Masz jeszcze pytania? Skontaktuj z naszymi spedytorami i otrzymaj darmową wycenę usługi transportu!

Wyślij zapytanie o transport

    WAŻNE: Wszystkie pola formularza są obowiązkowe. W celu wysłania formularza proszę również zaznaczyć wszystkie wymagane zgody.