Transport krajowy po Polsce

Jako firma transportowa z siedzibą w Polsce już od 12 lat specjalizujemy się w organizacji transportu krajowego na terenie całej Polski.

Zlecenia planujemy z odpowiednim wyprzedzeniem, w cenie zawsze dostosowanej do wielkości transportowanego ładunku, w pełni starając się dotrzymać uzgodnionych z klientem terminów załadunku oraz rozładunku.

Dysponujemy zarówno małymi samochodami dostawczymi, jak też większymi ciężarowymi (ładowność od 1,2 do 24 ton). Transportujemy towary, palety, rzeczy, maszyny, elementy konstrukcyjne i wiele innych ładunków.

Nasza flota obejmuje nie tylko nasze auta, ale także pojazdy naszych sprawdzonych i zaufanych podwykonawców, dzięki temu możemy zagwarantować dużą ilość aut ciężarowych w kilku miejscach na raz i w krótkim czasie.

Transport krajowy obejmuje:

 • Transport całopojazdowy ładunków od 1,2 do 24 ton
 • Nadzór spedycyjny nad powierzonym ładunkiem
 • Rzetelną informację o przemieszczaniu się ładunku

Z roku na rok przemysł polski dynamicznie się rozwija. Transport krajowy jest ważnym elementem funkcjonowania wielu przedsiębiorstw polskich. Mając tą świadomość dokładamy wszelkich starań, aby zaspokajać potrzeby naszych klientów i odciążyć ich w kwestii organizacji transportu.

Transport po Polsce z M&W Spedition

Profesjonalny transport w Polsce

Nasze auta przewożą towary na terenie całej Polski. Oferujemy transport w Polsce przez polskie miasta takie jak: Poznań, Gorzów, Warszawa, Wrocław, Katowice, Kraków, Kalisz, Leszno, Łódź, Sosnowiec. Te i wiele wiele innych to miejscowości, w których najczęściej ładujemy lub rozładowujemy towary naszych klientów.

Pojazdy w transporcie krajowym - M&W Spedition

Pojazdy do Twojej dyspozycji:

 • Busy Pojazdy o ładowności do 1,2 i do 1,5 tony – typu plandeka
 • Ciężarowe Pojazdy o ładowności do 5,3 i do 7 ton z nadwoziami typu: plandeka
 • Naczepy standard 13,6m (Plandeka, Firanka) przeznaczona do przewozu rzeczy.
 • Zestaw z naczepą 7,7m +7,7m przestrzenny do przewozu większej ilości palet, mebli, paneli słonecznych.
 • Naczepa typu Mega do przewozów towarów lekkich o dużej objętości (np. opakowania, materiały izolacyjne). Równocześnie dzięki standardowemu limitowi obciążenia do 24t umożliwiają swobodny transport towarów takich jak stal, papier czy automotive.

Wszystkie pojazdy są przystosowane do przewozu towarów w transporcie krajowym. Auta mają standardowe wyposażenie do przewozu rzeczy (maty, pasy, kantowniki).

W ciągu 24 godzin przygotujemy dla Ciebie wycenę za transport krajowy na terenie Polski uwzględniając wszystkie Twoje potrzeby!

12 lat w transporcie krajowym:

Dzięki naszemu doświadczeniu, możesz być pewien, że transport powierzasz kompetentnej załodze.

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twojego ładunku, który dostarczymy w każdy zakątek Polski.

Lubimy wyzwania, transport krajowy to nasza pasja, dlatego uważamy, że nie ma zleceń, które byłyby niemożliwe do zrealizowania.

Co nas wyróżnia od innych spedycji:

 • 12 lat doświadczenia w transporcie krajowym
 • Z nami nie płacisz za podjazd, aż do 30 km!
 • Nie korzystamy z usług nieznanych nam przewoźników!
 • Dokłądamy wszelkich starań, aby dotrzymać wcześniej ustalonych terminów!
 • Mamy umowy z zaufanymi, sprawdzonymi przewoźnikami na wyłączność!
 • Prowadzimy wewnętrzny system oceny przewoźników na podstawie terminowości dostaw, zakresu ubezpieczenia, posiadanych licencji!

Skontaktuj się z naszym spedytorem już dziś i dowiedz się więcej!

Transport krajowy - 12 lat doświadczenia - M&W Spedition