Ładunki powrotne dla przewoźników – z M&W Spedition

Oferujemy stałe ładunki dla przewoźników. Jesteśmy doświadczoną firmą spedycyjną o ugruntowanej pozycji na rynku transportowym. Nasza oferta obejmuje zarówno transport towarów, jak i innych ładunków w postaci paletowanych produktów spożywczych, surowców, materiałów budowlanych, maszyn oraz części samochodowych.

Transportujemy ładunki zarówno w kraju jak i na rynku europejskim, oferując między innymi przewóz towarów do i z Niemiec, Austrii, Francji, Belgii oraz Holandii.

Codzienne ładunki dla przewoźników

Jeśli posiadasz własny tabor transportowy, to mamy dla Ciebie ładunki transportowe i ofertę stałej współpracy z naszą spedycją.

Codziennie transportujemy ładunki na terenie Polski oraz UE. Miesięcznie realizujemy ponad 1000 zleceń na transport. Dla wielu klientów jesteśmy stałym kontrahentem w zakresie profesjonalnego transportu.

Jeśli szukasz stałej współpracy na atrakcyjnych i uczciwych warunkach, poszukujesz ładunków transportowych, ładunków powrotnych z terminową płatnością, masz doświadczenie na trasach w Polsce oraz EU, to dobrze trafiłeś. Do tego Twój tabor obejmuje:

 • Ciągniki siodłowe z naczepami typu plandeka, firanka 13,6m + 2,65m wys.
 • Ciągniki siodłowe z naczepami typu MEGA 13,6m + 3m wys.
 • Licencję międzynarodową, ubezpieczenie OCP, ubezpieczenie obejmujące kabotaże.
stałe zlecenia transportowe- M&W Spedition

SZUKASZ ŁADUNKÓW DLA PRZEWOŹNIKÓW?

WYPEŁNIJ PONIŻSZY FORMULARZ!

Nie zwlekaj! Poświęć jakieś 60 sekund i wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą jeszcze dziś! Tylko u nas stała współpraca gwarantuje Ci więcej korzyści. Wypełnij formularz i dowiedz się więcej.

Pola oznaczone * są obligatoryjne.

  Dane kontaktowe *
  Zaznacz, jakimi dokumentami dysponujesz *
  Zaznacz, jakimi pojazdami dysponujesz *
  Zaznacz interesujące Cię trasy *
  Dodatkowe informacje
  Zgody *