Tranport TIR z M&W Spedition

Transport TIR, czyli transport ciężarowy organizujemy już od blisko 12 lat na terenie kraju oraz w ruchu międzynarodowym.

Swoim Klientom gwarantujemy fachową obsługę ze strony doświadczonych spedytorów, wysoką jakość usług oraz wykorzystanie najlepszych środków transportowych dostosowanych do przewożonego ładunku.

Jeśli szukasz profesjonalnego transportu TIR w rozsądnej cenie, to oferta naszej firmy będzie najlepszym wyborem.

Transport ciężarowy co zyskujesz współpracując z nami?

Firma spedycyjna M&W jest gotowa sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Każdemu klientowi przydzielamy doświadczonego spedytora, którego zadaniem jest proponowanie sprawdzonych rozwiązań spedycyjno-logistycznych. Przy czym cena naszej usługi spedycyjnej jest zawsze w adekwatna do wykonywanego transportu.

Spedytor przekazuje klientowi na bieżąco informacje dotyczących miejsca pobytu i stanu przewożonego ładunku, aż do momentu sfinalizowania zlecenia, tj. dostarczenie ładunku w wyznaczone miejsce.

Transport ciężarowy z M&W Spedition

Kompetentna i miła obsługa Klienta jest wizytówką naszej firmy, a odpowiednia opieka jest gwarancją terminowego i solidnego wykonywania usług transportowych. Sprawdź nas kontaktując się z naszym spedytorem lub wysyłając formularz zapytań!

Transport TIR z M&W Spedition

Transport TIR dla firm i osób prywatnych

Jesteś małą, średnią, potężną firmą produkcyjną? A może osobą prywatną, którą interesuje transport drobnicowy, częściowy lub transport całościowy do/z krajów takich, jak: Polska, Niemcy, Belgia, Holandia, Austria, Szwajcaria?

Z naszych usług spedycyjnych korzysta obecnie wiele znanych i cenionych firm z całego kraju oraz z zagranicy.

Kontrahenci współpracujący z nami cenią sobie miłą obsługę, gotowość podjęcia się każdego wyzwania oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Dzięki niezawodności oraz terminowości dostaw wypracowaliśmy sobie stabilną pozycję na rynku transportowym oraz zaufanie Klientów.

Działamy przy dużych i małych projektach

Bierzesz udział w większym projekcie i poszukujesz firmy, która jest w stanie zapewnić profesjonalny transport TIR z dużą liczbę aut w krótkim czasie?
Zgłoś się do naszego spedytora. Firma spedycyjna M&W współpracuje zarówno z małymi, jak też z największymi przedsiębiorstwami.

Skontaktuj się z naszym spedytorem w celu:

  • rzetelnej wyceny transportu cięarowego,
  • znalezienia najbardziej efektywnego rozwiązania dla dostarczenia produktu w uzgodnione miejsce (transport ciężarowy z Polski, do Polski lub po Polsce),
  • zaplanowania optymalnej trasy oraz wyboru odpowiedniego środka transportu (z możliwością załadunku i rozładunku bokiem/tyłem/górą),
  • sporządzenia oraz skompletowania dokumentów związanych z transportem,
  • zawarcia umowy o przewóz,
  • nadzoru spraw związanych z załadunkiem, przeładunkiem oraz rozładunkiem (kontrola ilościowa i wagowa).
 
Transport i spedycja z M&W Spedition