Sprawdź co możemy ci zaproponować

Transport ciężarowy organizujemy od 12 lat na terenie kraju oraz w ruchu międzynarodowym.

Swoim Klientom gwarantujemy fachową obsługę ze strony doświadczonych spedytorów, wysoką jakość usług oraz wykorzystanie najlepszych środków transportowych dostosowanych do przewożonego ładunku.

Firma spedycyjna M&W jest gotowa sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Każdemu z nich przydzielamy doświadczonego spedytora, którego zadaniem jest proponowanie sprawdzonych rozwiązań spedycyjno-logistycznych w adekwatnej do wykonywanego transportu cenie oraz przekazywanie na bieżąco informacji dotyczących miejsca pobytu i stanu przewożonego ładunku, aż do momentu sfinalizowania zlecenia, tj. dostarczenie ładunku w wyznaczone miejsce.

Kompetentna i miła obsługa Klienta jest wizytówką naszej firmy, a odpowiednia opieka jest gwarancją terminowego i solidnego wykonywania usług transportowych. Sprawdź nas kontaktując się z naszym spedytorem lub wysyłając formularz zapytań!

Transport ciężarowy dla każdego!

Jesteś małą, średnią, potężną firmą produkcyjną? A może osobą prywatną, którą interesuje transport drobnicowy, częściowy lub transport całościowy do/z krajów takich, jak: Polska, Niemcy, Belgia, Holandia, Austria, Szwajcaria?

Z naszych usług spedycyjnych korzysta obecnie wiele znanych i cenionych firm z całego kraju oraz z zagranicy. Kontrahenci współpracujący z nami cenią sobie miłą obsługę, gotowość podjęcia się każdego wyzwania oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Dzięki niezawodności oraz terminowości dostaw wypracowaliśmy sobie stabilną pozycję na rynku transportowym oraz zaufanie Klientów.

Bierzesz udział w większym projekcie i poszukujesz firmy, która jest w stanie zapewnić dużą liczbę aut w krótkim czasie? Zgłoś się do naszego spedytora. Firma spedycyjna M&W współpracuje zarówno z małymi, jak też z największymi przedsiębiorstwam.

Skontaktuj się z naszym spedytorem w celu:

  • wyceny transportu,
  • znalezienia najbardziej efektywnego rozwiązania dla dostarczenia produktu w uzgodnione miejsce (transport ciężarowy z Polski, do Polski lub po Polsce),
  • zaplanowania optymalnej trasy oraz wyboru odpowiedniego środka transportu (z możliwością załadunku i rozładunku bokiem/tyłem/górą),
  • sporządzenia oraz skompletowania dokumentów związanych z transportem,
  • zawarcia umowy o przewóz,
  • nadzoru spraw związanych z załadunkiem, przeładunkiem oraz rozładunkiem (kontrola ilościowa i wagowa).