Transport Niemcy Polska

Szukasz spedycji, która dostarczy Twój towar z Niemiec do Polski?
Zastanawiasz się, jak szybko, sprawnie i bezpiecznie zorganizować transport Niemcy Polska, jednocześnie załatwiając wszelkie związane z tym formalności?

Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – Wszystko za Ciebie zorganizujemy!

  • Od 12 lat działamy na rynku niemieckim.
  • Dysponujemy wolnymi autami ciężarowymi w każdym zakątku Niemiec.
  • Mówimy po niemiecku
    Posiadamy wszelkie uprawnienia umożliwiające realizację transportu Niemcy-Polska, Polska-Niemcy.
  • Działamy w oparciu o przepisy umowy spedycji w Kodeksie Cywilnym oraz OPWS 2010 (Ogólne Polskie Warunki Spedycyjne).
  • Najczęściej przewozimy: wysokiej jakości chemia gospodarcza, tworzyw a sztuczne, meble, maszyny, odzież, części samochodowe, wyroby z metali, stali czy panele słoneczne oraz wiele innych artykułów.
  • To co nas wyróżnia z pośród innych firm spedycyjnych to ELASTYCZNOŚĆ. Elastyczność w cenie, terminie załadunku, terminie dostaw oraz wielkości ładowanego towaru.
Transport-niemcy-polska

Załadujemy Twój towar w każdym mieście w Niemczech od Monachium, Norymberga, Erlangen, Kolonia, Bonn, Wiesbaden, Hamburg, Berlin, aż po Drezno oraz Lipsk, a za podjazd na miejsce załadunku do 30km nic nie zapłacisz. Pomożemy Ci w transporcie z Niemiec do Polski.

Transport-niemcy-polska-1

Zamawiając w firmie spedycyjnej M&W transport Niemcy Polska lub Polska Niemcy masz wszystko pod kontrolą.

Nasi spedytorzy będą informować Cię na bieżąco o aktualnym stanie transportowanego ładunku. Możesz liczyć na pośrednictwo z naszej strony nie tylko w kwestii załadowania, przewiezienia i rozładowania towaru. Nasz zespół dopilnuje wszelkich formalności związanych ze sporządzeniem oraz skomplementowaniem dokumentów transportowych oraz niezbędnych tłumaczeń w języku niemieckim.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi spedytorami!

Wiesz już co, kiedy i dokąd chcesz przewieźć?
Wystarczy, że wypełnisz formularz, a nasz konsultant przygotuje dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie transportu Niemcy Polska lub Polska Niemcy, zorientowane nie tylko na optymalizację kosztów, lecz także na zapewnienie bezpieczeństwa przewożonego ładunku.