Oferta transportu Niemcy Polska

Szukasz firmy transportowej, która dostarczy Twój towar z Niemiec do Polski?
Zastanawiasz się, jak szybko, sprawnie i bezpiecznie zorganizować transport Niemcy Polska, jednocześnie załatwiając wszelkie związane z tym formalności?

Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – Wszystko za Ciebie zorganizujemy! Jesteśmy firma spedycyjną, która od 15 lat specjalizuje się w transporcie z Niemiec do Polski.

M&W Spedition – dlaczego warto zlecić nam transport z Niemiec?
 • Posiadamy niezbędne doświadczenie. Od 15 lat działamy na rynku niemieckim.
 • Dysponujemy wolnymi autami ciężarowymi w każdym zakątku Niemiec.
 • Mówimy po niemiecku – zarówno nasi spedytorzy jak i kierowcy.
 • Posiadamy wszelkie uprawnienia umożliwiające realizację transportu Niemcy-Polska, Polska-Niemcy.
 • Działamy w oparciu o przepisy umowy spedycji w Kodeksie Cywilnym oraz OPWS 2010 (Ogólne Polskie Warunki Spedycyjne).
 • Najczęściej przewozimy: wysokiej jakości chemia gospodarcza, tworzywa sztuczne, meble, maszyny, odzież, części samochodowe, wyroby z metali, stali czy panele słoneczne.
 • To co nas wyróżnia z pośród innych firm spedycyjnych to elastyczność. Elastyczność w cenie, terminie załadunku, terminie dostaw oraz wielkości ładowanego towaru.
Transport Niemcy Polska z M&W Spedition

Profesjonalny transport z Niemiec do Polski

Załadujemy Twój towar w każdym mieście w Niemczech od Monachium, Norymberga, Erlangen, Kolonia, Bonn, Wiesbaden, Hamburg, Berlin, aż po Drezno oraz Lipsk, a za podjazd na miejsce załadunku do 30km nic nie zapłacisz. Pomożemy Ci w transporcie z Niemiec do Polski. Dostarczymy Twoje towary w każde miejsce w Polce – szybko, bezpiecznie i dobrej cenie.

Transport z Niemiec do Polski z M&W Spedition

Z M&W Spedition masz wszystko pod kontrolą!

Zamawiając w firmie spedycyjnej M&W transport Niemcy Polska lub Polska Niemcy masz wszystko pod kontrolą.

Nasi spedytorzy będą stale informować Cię na bieżąco o aktualnym stanie transportowanego ładunku.

Ponadto możesz zawsze liczyć na pośrednictwo z naszej strony nie tylko w kwestii załadowania, przewiezienia i rozładowania towaru.

Nasz zespół dopilnuje wszelkich formalności związanych ze sporządzeniem oraz skomplementowaniem dokumentów transportowych oraz niezbędnych tłumaczeń w języku niemieckim.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi spedytorami!

Wiesz już co, kiedy i dokąd chcesz przetransportować z Niemiec do Polski?
Wystarczy, że wypełnisz formularz, a nasz konsultant przygotuje dla Ciebie najkorzystniejsze rozwiązanie transportu Niemcy Polska lub Polska Niemcy, zorientowane nie tylko na optymalizację kosztów, lecz także na zapewnienie bezpieczeństwa przewożonego ładunku.

Wyślij zapytanie o transport

  WAŻNE: Wszystkie pola formularza są obowiązkowe. W celu wysłania formularza proszę również zaznaczyć wszystkie wymagane zgody.

  Wyślij zapytanie o transport

   WAŻNE: Wszystkie pola formularza są obowiązkowe. W celu wysłania formularza proszę również zaznaczyć wszystkie wymagane zgody.