M&W Spedition - Firma transportowa z doświadczeniem

M&W Spedition to firma transportowa specjalizująca się w profesjonalnym transporcie ciężarowym i spedycji ładunków na terenie całej Polski oraz do i z takich krajów UE jak Niemcy, Belgia czy Holandia.

Nasze usługi transportowe obejmują profesjonalny transport krajowy pojazdami o różnej ładowności oraz specyfikacji, a także transport międzynarodowy. Szukasz niezawodnej firmy transportowej, która terminowo i bezpiecznie dostarczy Twoje towary, maszyny, materiały w dowolne miejsce w Polsce? Jeśli tak, to oferta M&W Spedition jest właśnie dla Ciebie.

M&W Spedition - Firma transportowa z doświadczeniem

 • Zlecenia transportowe są u nas zawsze dokładnie zaplanowane z wyprzedzeniem.
 • Cena transportu dostosowana jest do wielkości transportowanego ładunku.
 • Posiadamy szeroką flotę pojazdów, dopasowanych do różnych ładunków.
 • Zawsze otrzymasz sprawdzoną informację o aktualnej lokalizacji ładunku.
 • Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transporcie krajowym oraz międzynarodowym.

Szukając sprawdzonej firmy transportowej warto zwracać uwagę nie tylko na ofertę danej firmy, ale i również na pojazdy, certyfikaty oraz doświadczenie. M&W Spedition spełnia wszystkie te wymagania. Posiadamy wyspecjalizowaną ofertę, nowoczesną flotę pojazdów oraz wieloletnie doświadczenie. Z nami twój ładunek będzie transportowany bezpiecznie oraz zawsze dotrze miejsce terminowo.

Firma Transportowa M&W Spedition

Transportujemy towary na obszarze całej Polski. Oferujemy profesjonalny transport towarów oraz dóbr do takich miast jak Poznań, Piła, Oborniki, Gorzów, Warszawa, Wrocław, Katowice, Kraków, Kalisz, Leszno, Łódź czy Sosnowiec. Nasza oferta obejmuje ponadto transport międzynarodowy do oraz z Niemiec, Belgii i Holandii.

Pojazdy naszej firmy transportowej - M&W Spedition

Nasza flota pojazdów w transporcie

Jako firma transportowa jesteśmy elastyczni. Wiemy, że oprócz terminowości oraz bezpieczeństwa transportu ładunków ważny jest również koszt transportu. Czynnikiem wpływającym na koszt są pojazdy.

Nasza rozbudowana flota pojazdów jest nowoczesna oraz dostosowana do ilości oraz wielkości transportowanych ładunków. Dzięki temu możemy transportować Twoje ładunki maksymalnie efektywnie! Posiadamy następujące typu pojazdów:

 • Busy transportowe (plandeka) – pojazdy o ładowności do 1,2 i do 1,5 tony.
 • Ciężarowe pojazdy (plandeka) o ładowności do 5,3 i do 7 ton.
 • Naczepy standard 13,6m (Plandeka, Firanka) przeznaczona do przewozu rzeczy.
 • Zestaw z naczepą 7,7m +7,7m przestrzenny do przewozu większej ilości palet, mebli, paneli słonecznych itp.
 • Naczepa typu Mega do transportu towarów lekkich o dużej objętości (np. opakowania, materiały izolacyjne). Jednocześnie dzięki domyślnemu limitowi obciążenia do 24t bezproblemowy transport takich towarów jak papier, stal czy automotive.

Nasze pojazdy w transporcie dostosowane są do wszystkich aktualnie obowiązujących przepisów w Polsce oraz przepisów UE. Każdy pojazd wyposażony jest standardowo w takie akcesoria transportowe jak maty, pasy oraz kantowniki.

Potrzebujesz indywidualnej oferty transportowej? Wyślij zapytanie do naszej firmy transportowej, a otrzymasz wycenę w ciągu 24 godzin! Skontaktuj się z nami!

Usługi transportowe: co zyskujesz na współpracy z nami?

Jesteśmy na rynku transportowym od ponad 12 lat. W tym czasie transportowaliśmy różne towary do praktycznie wszystkich miejsc w Polsce oraz w Niemczech, Belgii oraz Holandii. Powierzając nam usługi transportowe wybierasz niezawodność, bezpieczeństwo oraz terminową dostawę. My jednak oferujemy znacznie więcej:

 • Brak opłaty za podjazd po ładunek aż do 30 km na terenie Polski.
 • Gwarantujemy, że termin dostawy będzie zachowany.
 • Korzystamy z usług tylko sprawdzonych przewoźników, z którymi w wielu przypadkach współpracujemy jako wyłączny spedytor.
 • Najwyższa jakość usług w oparciu o konwencję CMR oraz Certyfikat ISO 9001:2008.
 • Nasi przewoźnicy oceniani są na podstawie terminowości dostaw, zakresu ubezpieczenia oraz posiadanych licencji.
Usługi transportowe - co wyróżnia ofertę M&W Spedition

Szukasz sprawdzonej firmy transportowej?

Zależy Ci na bezpieczeństwie i terminowym transporcie ładunku w określone miejsce w Polsce lub w Niemczech, Belgii czy Holandii? Chcesz być na bieżąco informowany, co dzieje się s Twoim transportowanym towarem? Cenisz sobie elastyczność współpracy i razie potrzeby dużą ilość dostępnych pojazdów transportowych? To wszystko i więcej otrzymasz współpracując z nami.