Transport Międzynarodowy Towarów

M&W Spedition specjalizuje się w przewozach towarów z Niemiec do Polski oraz z Polski do Niemiec. Na tym obszarze skupia się 85% naszej działalności. Dodatkowymi kierunkami w eksporcie i imporcie kraje Unii Europejskiej takie jak: Belgia, Holandia, Francja, Austria, Szwajcaria (pozostałe 10-15% relacji międzynarodowych).

Realizujemy:

  • Transport drobnicowy już od jednej palety
  • Transport częściowy wraz z konsolidacją ładunków
  • Transport całopojazdowy do 24 ton

Lata doświadczeń w prowadzeniu spedycji sprawiły, że staliśmy się cenionym i solidnym graczem w branży TSL. Nasza kadra pracowników doskonale orientuje się w specyficznych wymaganiach i przepisach prawnych obowiązujących w Polsce, Niemczech, Belgii oraz Holandii, do których wysyłamy Twój towar. Jesteśmy świadomi, że organizacja transportu to nieustanna walka z czasem, stąd największy nacisk kładziemy na to, aby zaspokajać potrzeby naszych klientów i odciążyć ich w kwestii organizacji transportu.

Zapewniamy Transport międzynarodowy najwyższej jakości. Gwarantujemy szybki i bezpieczny transport towarów i na bieżąco monitorujemy przebieg realizacji zleceń, aby nasze usługi spełniały oczekiwania naszych Klientów. Zlecając nam transport możesz być pewien, że towar dotrze bezpiecznie do celu w wyznaczonym czasie.

Obszar działania firmy spedycyjnej M&W

Zakres ciężarowego transportu międzynarodowego obejmuje następujące kierunki:

Import:

Eksport: