Międzynarodowy Transport Towarów

M&W Spedition specjalizuje się w międzynarodowym transporcie towarów z Niemiec do Polski oraz transport z Polski do Niemiec. Na tym obszarze skupia się 85% naszej działalności.

Ponadto dodatkowymi kierunkami w eksporcie i imporcie są kraje Unii Europejskiej takie jak: Belgia, Holandia, Francja, Austria, Szwajcaria (pozostałe 10-15% relacji międzynarodowych).

Zleć Transport
  • Transport całopojazdowy do 24 ton

Lata doświadczeń jako profesjonalna firma transportowa sprawiły, że staliśmy się cenionym i solidnym graczem w branży TSL. Nasza kadra pracowników doskonale orientuje się w specyficznych wymaganiach i przepisach prawnych obowiązujących w Polsce, Niemczech, Belgii oraz Holandii, do których wysyłamy Twój towar. Jesteśmy świadomi, że organizacja transportu to nieustanna walka z czasem, stąd największy nacisk kładziemy na to, aby zaspokajać potrzeby naszych klientów i odciążyć ich w kwestii organizacji transportu.

Transport międzynarodowy MW-Spedition.com

Zapewniamy transport międzynarodowy najwyższej jakości. Gwarantujemy szybki i bezpieczny transport towarów i na bieżąco monitorujemy przebieg realizacji zleceń, aby nasze usługi spełniały oczekiwania naszych Klientów. Zlecając nam transport możesz być pewien, że towar dotrze bezpiecznie do celu w wyznaczonym czasie.

Transport międzynarodowy z M&W Spedition

Obszar działania firmy spedycyjnej M&W

Zakres ciężarowego transportu obejmuje następujące kierunki:

Import:

Eksport:

Profesjonalny transport międzynarodowy

Szukasz firmy, która profesjonalnie zajmie się międzynarodowym transportem towarów dla twojej firmy?
Planujesz dostarczyć niestandardowy ładunek do takich Państw jak Niemcy, Belgia, Holandia, Francja.
Dobrze trafiłeś! Skontaktuj się z nami, a wycenę transportu otrzymasz jeszcze tego samego dnia.

Wyślij zapytanie o transport

    WAŻNE: Wszystkie pola formularza są obowiązkowe. W celu wysłania formularza proszę również zaznaczyć wszystkie wymagane zgody.