Niezawodna spedycja po Polsce

Spedycja krajowa, która dostarczy twoje towary, maszyny, pojazdy czy materiały w sposób bezpieczny oraz terminowy w dowolne miejsce w Polsce?

Tak, właśnie nasza oferta spedycji krajowej gwarantuje to wszystko i jest skrojona na miarę Twoich potrzeb. Oferujemy spedycję po Polsce od ponad 12 lat. Posiadamy niezbędne doświadczenie, certyfikaty oraz nowoczesną flotę pojazdów.

Nasze pojazdy to zarówno małe samochody dostawcze jak i duże samochody ciężarowe. Ładowność naszych pojazdów wynosi od 1,2 do 24 ton. Dzięki temu nasza oferta jest elastyczna i każdorazowo dopasowana do zlecenia spedycji.

Nasza flota to nie tylko nasze własne pojazdy, ale i również pojazdy naszych przewoźników, którzy głównie pracują z nami na wyłączność. Zlecając transport naszej firmie spedycyjnej masz zawsze pewność wolnych przestrzeni ładunkowych.

Spedycja polska od M&W Spedition

Działamy na rynku spedycji od 2008 roku jako spedycja polska i obsługujemy klientów z całego kraju. Są to zarówno osoby fizyczne jak i firmy szukające profesjonalnej spedycji po Polsce. W ramach naszej oferty gwarantujemy:

 • Dużą ilość pojazdów w kilku miejscach na raz i w krótkim czasie.
 • Koszt spedycji dopasowany do wielkości transportowanego ładunku.
 • Transport całopojazdowy ładunków od 1,2 do 24 ton.
 • Sprawdzone informacje o lokalizacji transportowanego ładunku.
Spedycja krajowa z M&W Spedition

Oferujemy spedycję krajową po całej Polsce. Transportujemy ładunki między innymi do takich miast jak Poznań, Oborniki, Piła, Gorzów, Warszawa, Wrocław, Katowice, Kraków, Kalisz, Leszno, Łódź czy Sosnowiec. Nie znalazłeś swojej miejscowości? Nie ma problemu. Zapytaj nas o ofertę spedycji krajowej.

Spedycja Polska - nasze pojazdy M&W Spedition

Spedycja Polska – pojazdy do Twojej dyspozycji

Posiadamy szeroką gamę pojazdów transportowych. Nasza oferta obejmuje między innymi takie pojazdy jak:

 • Naczepa Mega. Ładowność do 24 ton. Idealna do transportu ładunków lekkich o dużej objętości (jak opakowania czy materiały izolacyjne) oraz ciężkich jak stal, papier czy automotive.
 • Zestaw z naczepą. Ładowność do 24 ton. Idealny do transportu dużej ilości palet, mebli, czy chociażby paneli słonecznych.
 • Naczepy standard. Ładowność do 24 ton. Długość 13,6m. Idealna do przewozu rzeczy.
 • Samochody ciężarowe. Ładowność od 5,3 i do 7 ton. Z nadwoziami typu: plandeka.
 • Busy ciężarowe. Ładowność do 1,2 i do 1,5 tony. Typ: plandeka.

Wszystkie pojazdy w naszej flocie spełniają normy i przepisy obowiązujące w Polsce oraz UE. Oprócz tego każdy pojazd standardowo wyposażony jest w takie akcesoria transportowe jak maty, pasy oraz kantowniki.

Potrzebujesz indywidualnej wyceny na spedycję krajową? Skontaktuj się z nami. Nasi spedytorzy przygotują dla Ciebie ofertę w ciągu 24h.

Polska spedycja na rynku od 2008 roku

Z powodzeniem działamy w branży transportowej od wielu lat. W tym czasie zdobyliśmy niezbędne doświadczenie wykonując zarówno proste jak i złożone zlecenia transportowe dla dużej liczby klientów z Polski oraz Europy.

Jesteśmy spedycją polską, która idzie z duchem czasu. Posiadamy nowoczesny park pojazdów oraz kadrę wykwalifikowanych specjalistów.

Zlecając nam spedycję krajową po Polsce wybierasz bezpieczną i terminową dostawę. Załadujemy, przetransportujemy oraz rozładujemy w miejscu docelowym twoje produkty, towary na paletach, maszyny, komponenty czy elementy konstrukcyjne.

Spedycja krajowa z M&W Spedition – dlaczego się opłaca?

 • Nie płacisz za podjazd do 30 km w kraju. Koszt podjazdu po załadunek bierzemy na siebie, jeśli ładunek jest do odbioru do 30 km w Polsce.
 • Minimum formalności. Wypełnij krótki formularz a nasz spedytor przygotuje dla Ciebie najlepszą ofertę w ciągu 24 godzin.
 • Szybki czas reakcji. Szanujemy Twój czas i reagujemy od razu na zapytania. Dzięki zintegrowanej platformie jesteśmy z Tobą w stałym kontakcie.
 • Sprawna komunikacja w wielu językach. Nasi spedytorzy to specjaliści w swoim fachu, którzy biegle władają nie tylko językiem polskim, ale i również niemieckim i angielskim.
 • Dogodne terminy płatności. Cenimy długofalową współpracę. Nasi stali klienci cieszą się indywidualnymi, dłuższymi terminami płatności.
Spedycja po Polsce - dlaczego się opłaca z M&W Spedition

Profesjonalna spedycja krajowa po Polsce

Szukasz spedycji, która dostarczy Twój towar w dowolne miejsce w Polsce? Jesteś osoba prywatną i masz do przewiezienia meble lub inne niestandardowe przedmioty? Cenisz sobie terminowość i bezpieczeństwo w transporcie oraz elastyczność współpracy?
U nas w M&W Spedition otrzymasz to wszystko gratis.