M&W Spedycja - Odkryj, dlaczego jesteśmy najlepszym partnerem w transporcie międzynarodowym dla Twojej firmy

Ceny adekwatne do rozmiaru ładunku oraz liczby kilometrów

Nasi klienci płacą za zużycie paliwa od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Koszty dojazdu do wyznaczonego miejsca załadunku są naszym zmartwieniem nie naszego klienta. Firma spedycyjna M&W generuje zyski, a nie straty.

Wolne powierzchnie ładunkowe od pon. do pt.

Z M&W Spedycją nie zapłacisz za niewykorzystaną przestrzeń ładunkową, lecz za taką skrojona dokładnie na miarę Twojego ładunku. Masz do przewiezienia towar, który nie zajmie całego auta? Mamy dla Ciebie optymalne rozwiązanie.

Narzędzia usprawniające organizację transportu

Doświadczeni spedytorzy zajmujący się planowaniem transportu są w stałym kontakcie z kierowcami oraz mają na bieżąco podgląd, gdzie w danym momencie znajduje się kierowca.

Kadra doświadczonych spedytorów

Już 15 lat oferujemy wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia transportowego. Wyróżnia nas zgrany zespół, którego cechuje efektywna współpraca w trakcie opracowywania właściwej strategii logistycznej. Zapewniamy, że zajmujemy się wyłącznie tym na czym się znamy.

Minimum formalności

Zyskaj czas na sprawy naprawdę ważne. Wystarczy, wypełnić formularz (kliknij w link). Nasz spedytor sprawdzi najkorzystniejsze opcje załadunku i rozładunku. Otrzymasz wycenę na miarę Twojego ładunku, a całą organizacją transportu zajmiemy się my.

Szybki czas reakcji

To co wyróżnia nas od konkurencji to dostępność środków transportu oraz gęsta sieć kontaktów i dostawców. Nawiązujemy długotrwałe współpracę z kierowcami, a zintegrowana platforma pozwala nam sprawnie przesyłać wiadomości oraz zlecenia między klientami, a kierowcami.

Sprawna komunikacja

Nieznane są nam wszelkie bariery językowe -obsługujemy klientów w trzech językach (polski, angielski, niemiecki).

Preferencyjne terminy płatności

Im dłużej z nami współpracujesz, im więcej nam zlecasz, tym dłuższe terminy płatności zyskujesz.

Masz pytania? Zastanawiasz się jakim środkiem transportu przewieźć swój towar z Polski, do Polski lub po Polsce?

Jeszcze tego samego dnia otrzymasz propozycję rozwiązań dopasowanych do Twoich potrzeb!