Master Truck 2017 już w dniach 21-23 lipca. Na terenie Autodromu DELTA oraz lotniska w Polskiej Nowej Wsi koło Opola rozpocznie się 13. już edycja Master Truck Show. Zlot uświetnią liczne atrakcje dla uczestników.

Parada stuningowanych ciężarówek z całej Europy

Międzynarodowy Zlot Ciężarowych Pojazdów Tuningowych Master Truck to wydarzenia, którego nie można przeoczyć. Imprezy z niecierpliwością wyczekują zarówno posiadacze stuningowanych pojazdów ciężarowych, jaki i miłośnicy zlotu.

W tym roku, na zjeździe, pojawi się ponad dwieście robiących piorunujące wrażenie ciężarówek. Przyjadą one do Polskiej Nowej Wsi nie tylko z Polski, ale również z innych krajów Europy. Wśród najbardziej wyczekiwanych modeli, znajdują się między innymi Scania Las Vegas od Pierre’a Hall’a, a także Scania z patriotycznym motywem, związanym z Dywizjonem 303. Organizatorzy zlotu spodziewają się około 700 wystawców oraz około 150 000 odwiedzających.

Nie zabraknie atrakcji

Na terenie zlotu, oprócz tradycyjnego pola namiotowego, parkingu dla gości, punktu medycznego, sceny, placu konkursowego, hali biesiadnej oraz punktów gastronomicznych, znajdzie się 5 atrakcyjnych stref, a wśród nich:

z których korzystać będą mogli zarówno dorośli, jak i najmłodsi uczestnicy Master Truck 2017. Pokazy akrobacji motocyklowych, trial motocyklowy, pokazy zaprzęgów konnych, a także pokaz driftu i tradycyjny pokaz świateł Master Truck of Light, to tylko niektóre z atrakcji, które – poza konkursami dla kierowców ciężarówek i publiczności – pozwolą spędzić uczestnikom zlotu niezapomniane chwile.

Całe wydarzenie, oprawą muzyczną uświetnią uwielbiane przez publiczność zespoły country – Alabama Band, Cashflow oraz Jan Manson Band, a także – po raz pierwszy – zespół Electric Cowboyz.

Znajdź swoje miejsce

Tegoroczna edycja Master Truck wsparta zostanie przez twórców aplikacji mobilnej TransParking. Aplikacja ta pomoże uczestnikom odnaleźć najbliższe, wolne miejsce parkingowe na terenie wydarzenia oraz najciekawsze atrakcje podczas imprezy. Już teraz można ściągnąć ją z Google Play lub zrobić to na miejscu, z pomocą hostess przebranych w specjalne kostiumy. Dodatkowo, odbędzie się przedpremierowy pokaz długo oczekiwanego filmu „Znajdź swoje miejsce”. Uczestnicy zlotu będą mieli okazję zobaczyć go, jako pierwsi.

Zachęcamy do odwiedzenia Polskiej Nowej Wsi koło Opola i zobaczenia parady najpiękniejszych ciężarówek z zakątków Europy. To doskonała propozycja na wakacyjny wyjazd zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.